Potisky na kalendáře a diáře

ceník potisků

Ceník potisků ve formátu PDF

V cenách potisku je už zahrnuta příprava tisku (filmy, raznice). Na vlastní potisk se nevztahují žádné slevy.

Podklady pro potisk je nutné dodat v dostatečné kvalitě a velikosti, nejlépe elektronicky jako soubor PDF, CDR, AI nebo EPS v křivkách. Ideální je uvést číslo barvy PANTONE nebo poslat ústřižek papíru, na němž je barva v požadovaném odstínu.

Návrh (náhled) potisku posílá ke schválení grafické studio e‑mailem (nejrychlejší způsob), faxem (černobílý grafický návrh, nejméně kvalitní způsob) nebo poštou (nejpomalejší způsob).

Na diáře poskytujeme sítotisk, ražbu, laser, ražbu přes pásku a UV-tisk (podle obalu diáře – viz katalog). Sítotisk je maximálně ve 3 barvách. Ražba (vytlačení reliéfu) je bez barvy. Laser (vypálení reliéfu) je také bez barvy, slouží hlavně pro personifikaci diáře (cena na vyžádání, realizace od 1 ks). Ražba přes pásku je v jedné barvě (včetně stříbrné a zlaté). Pokud chcete plnobarevný potisk, je nejlepší vybrat diář v provedení LAMINO – obálka LAMINO bude nahrazena potiskem dle Vašeho přání (v tomto případě je minimální možné objednané množství 50 ks). Nebo je možné pro plnobarevný potisk použít UV-tisk.

Podle Vaší grafiky Vám doporučíme nejvhodnější technologii potisku.